ویزا

فهرست اطلاعات درباره ویزا

ویزا مهر یا مدرکی است که ضمیمه پاسپوت شده و مشخص میکند یک نماینده از کشور مقصد ورود شما را بررسی و طبق قوانین تشخیص داده است. با این حال داشتن ویزا به صورت قطعی ورود به کشور مقصد را تضمین نمیکند و هنگام ورود نمایندگان مرزی میتوانند با دلایل مشخص از ورود شما جلوگیری کنند!

ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی یکی از انواع ویزا است که غیر مهاجرتی محسوب می شود. ویزای تحصیلی برای مدت زمان خاص و مرکز آموزشی مشخصی صادر می شود. برای تحصیل در یک کشور خارجی دریافت ویزای تحصیلی اجباری است. ویزای تحصیلی شرایط مشخصی دارد و متقاضیان برای اخذ آن باید واجد شرایط باشند.

با توجه به شرایط حال حاضر برای شروع زندگی در امریکا و کانادا و سخت گیری های بیشتر برای ایرانیان، بهترین و سریع ترین گزینه برای ورود به امریکا و کانادا دریافت ویزای تحصیلی است. با اندکی تحقیق و در صورت داشتن شرایط لازم مناسب ترین راه برای ویزای تحصیلی انتخاب کنید.

اخذ ویزای توریستی

ویزای توریستی رایج ترین و پرکاربرد ترین نوع ویزا است که در انواع گوناگونی برای گردشگران صادر میگردد

ویزای توریستی کانادا

در شرایط معمولی حدود ۳ الی۲ ماه پروسه صدور ویزا های کانادا طول می کشد. اگر تاریخ خاصی مد نظرتان است و یا پذیرش را در دست دارید بلافاصله برای ویزای کانادا اقدام نمایید.

ویزای توریستی امریکا

ویزای توریستی امریکا برای متقاضیان دارای شانس های متفاوتی برای دریافت می باشد. شانس دریافت ویزای توریستی، امریکای شما توسط مشاورین به شما اعلام خواهد شد.

ویزای کانادا

ویزای کانادا در دو دسته بندی اصلی موقت و دایم و در انواع مختلف صادر می شود. مهاجران ایرانی برای ورود به این کشور به هر دلیلی ملزم به دریافت یکی از انواع ویزای کانادا هستند. مهمترین انواع ویزای کانادا را در جدول روبرو مشاهده کنید:

انواع ویزای امریکا

ویزای امریکا در ۱۸۵ نوع مختلف برای افرادی که قصد سفر یا ادامه زندگی در این کشور را دارند صادر می شود. در حال حاضر تنها برای دانشجویان ویزای آمریکا صدر میشود

 

مشاوره تحصیلی رایگان

با تکمیل فرم مشاوره پارسه،‌ کارشاناسان ما وضعیت و شانس شما برای دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی به امریکا یا کانادا را بررسی و بهترین و سریع ترین راه پیش روی شما قرار خواهند داد!

مطالعه مطالب مرتبط:
جدیدترین مقالات و اخبار
برای ویزای تحصیلی از وی‌پارسه راهنمایی بگیرید