پذیرش

[rank_math_breadcrumb]

فهرست اطلاعات درباره پذیرش

پذیرش تحصیلی آمریکا و کانادا

در سال های اخیر تصمی برای ادامه تحصیل به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.  در مقابل علاقه افراد به دریافت ویزا برای ادامه تحصیل و بهبود سطح زندگی، کشور های پیشرفته نیز برای جلوگیری از کاهش نیروی کار متخصص، دانشجویان بین المللی را مناسب ترین گزینه برای کنترل تعییرات منفی جمعیت میدانند. از این رو اگر قصد ادامه زندگی در کشور کانادا و آمریکا را دارید، اقدام از طریق تحصیل مناسب ترین گزینه برای شما است!

چرا دریافت ویزای تحصیلی ؟؟

بر خلاف تفکر عموم که تصور میکنند دریافت ویزا از طریق کار همیشه بهترین و مناسب ترین راه است، با توجه به سخت گیری های بیشتر در این نوع ویزا  نسبت به ایرانیان، اکنون دریافت ویزای تحصیلی بهترین و ساده ترین راه محسوب می شود.

مزایای تحصیل در خارج

تحصیل در امریکا

سیستم آموزشی کشور امریکا از بهترین سیستم های آموزشی دنیا است. دانشگاه ها و مراکز آموزشی امریکا بالاترین سطح را در بین مراکز جهان دارا دارا می باشد. مدارک تحصیلی صادر شده از دانشگاه های امریکا در تمامی کشور ها تایید شده می باشد.

هزینه تحصیل در امریکا

وام‌های کم بهره تضمین شده از طرف دولت فدرال، کمک هزینه‌های بلاعوض و انواع بورس‌های تحصیلی از مهمترین راه‌های تامین شهریه دانشجویان دانشگاه‌های آمریکا محسوب می‌شوند. در سال ۲۰۰۷، ارزان‌ترین شهریه سالیانه از آن کالج ایالتی دالتون در ایالت جورجیا ( ۲٬۰۴۸ دلار شهریه دانشجوی بومی تمام وقت در سال) و گران‌ترین شهریه متعلق به دانشگاه جرج واشنگتن (۳۷٬۸۲۰ دلار در سال برای دانشجویان مقطع کارشناسی) بود.

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا همانند امریکا در بالاترین سطح جهان قرار دارد. تجربه تحصیل عالی با درآمد مناسب و آغاز راهی برای آینده ای درخشان همه ساله دانشجویان زیادی را از سراسر دنیا برای تحصیل راهی کانادا میکند. 

هزینه تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل در کانادا بستگی به استان محل تحصیل دارد. هزینه تحصیل در استان اونتاریو معمولا بالاتر از سایر استان هاست و هزینه تحصیل در کبک کمتر از استان های دیگر کانادا می باشد. 

دوره زبان: هزینه هر ترم چهار ماهه زبان حدود ۵ تا ۶ هزار دلار

دوره کالج: هزینه تحصیل برای هر ترم چهار ماهه حدود هفت هزار دلار است

مشاوره تحصیلی رایگان

با تکمیل فرم مشاوره پارسه،‌ کارشاناسان ما وضعیت و شانس شما برای دریافت ویزای تحصیلی  امریکا یا کانادا بررسی و بهترین و سریع ترین راه پیش روی شما قرار خواهند داد!

مطالعه مطالب مرتبط:
جدیدترین مقالات و اخبار
برای ویزای تحصیلی از وی‌پارسه راهنمایی بگیرید