رشته های پرکاربرد در آمریکا 2022

مطالعه مقاله آموزشی درباره رشته های پرکاربرد در آمریکا 2022 از بلاگ مهاجرت پارسه بین الملل

مشاغل و رشته های پولساز در آمریکا

مشاغل و رشته های پولساز

درآمد بر حسب دلار

توضیحات

دندانپزشکی

188 هزار

درآمد دندانپزشکان در آمریکا به تعداد مراجعه کنندگان بستگی دارد و متقاضیان برای کار در آمریکا میبایست دوره 4 ساله در این زمینه را بگذرانند. همچنین این زمینه دارای شاخه های متعددی در دوره تخصص می باشد.

پزشکی

200 هزار

کار و تحصیل در زمینه پزشکی سخت است و افراد باید پس از سپری کردن 8 سال تحصیل، باید 7 سال دیگر در بیمارستان های این کشور مشغول به کار گردند.

پرستاری

169 هزار

پرستاری یکی از پر تقاضا ترین زمینه های کاری در آمریکاست و افراد برای کار در این زمینه باید دوره های پرستاری که به مدت 4 سال می باشند را سپری نمایند.

هوانوردی

161 هزار

صنعت هوانوردی یکی از پر تقاضا ترین رشته هاست و افراد می توانند پس از پایان دوره های 2 تا 4 ساله به کار خلبانی مشغول گردند.

مهندسی نفت

155 هزار

کشور آمریکا کشوری غنی از نفت می باشد و در این زمینه تقاضای بالایی دارد و افراد می توانند پس از پایان دوره های 3 تا 4 ساله در زمینه لیسانس به کار در این شغل مشغول شوند.

حقوق

141 هزار

تقاضا برای زمینه های کاری مرتبط با حقوق به دلیل مشکلات متعدد بین زوجین و دعوا های حقوقی بالا است. از این رو افراد پس از سپری کردن دوره 3 ساله می تواند در زمینه های مختلف مشغول به کار گردند.

آمار

80.5 هزار

شرکت ها و واحد های بورسی در آمریکا در حال افزایش می باشد و به همین دلیل درخواست برای متخصصین این زمینه بالا می باشد.

مدیریت بازاریابی

131 هزار

تقاضا برای این زمینه به دلیل وجود شرکت های متعدد بین المللی در آمریکا بالا می باشد و افراد می توانند پس از پایان دوران تحصیلی خود، می توانند به کاریابی در این زمینه مشغول گردند.

علم واقعیت

100 هزار

دوره تحصیلی در زمینه علم واقعیت 3 سال است و افراد می توانند با داشتتن مدرک در این زمینه در بنگاه های اقتصادی و بخش های مالی شرکت ها به کار مشغول شوند.

ریاضیات

105 هزار

افراد پس از 3 سال و گذراندن دوره ها در زمینه ریاضیات می توانند در زمینه های مختلفی همچون فناوری اطلاعات و تحلیل داده به کار مشغول شوند.

آخرین مقالات

آخرین اخبار
اشتراک مطلب با دوستان:
برای ویزای تحصیلی از وی‌پارسه راهنمایی بگیرید