کانادا اولین کشور برتر جهان در سال 2021 برای مهاجرت

مطالعه مقاله آموزشی درباره کانادا اولین کشور برتر جهان در سال 2021 برای مهاجرت از بلاگ مهاجرت پارسه بین الملل

واشنگتن، دی سی، 13 آوریل 2021 اعلام کرد: برای اولین بار کانادا اولین کشور برتر جهان در سال 2021 طبق رتبه بندی بهترین کشورهای سال 2021 که توسط U. S. News و World Report، گروه BAV و دانشکدۀ وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا صورت می گیرد، اعلام شده است.

موضوعات اصلی از گزارش بهترین کشورها در سال 2021

ژاپن و آلمان به ترتیب در رتبه های 2 و 3 قرار گرفتند.. در حالی که سوئیس، کشوری که پیش از این در رتبه 1 قرار داشت به رتبه 4 سقوط نمود. استرالیا همچنان به عنوان کشور شماره 5 و پس از آن ایالات متحده با رشد یک پله ای به رتبه 6 ارتقا یافت.

همچنین این کشوربه  بازار کار خوب، تمرکز برروی حقوق بشر و تعهد به عدالت اجتماعی توجه ویژه ای  دارد. علاوه بر این، عدم وجود فساد و احترام به حقوق مالکیت نیز در کشور شماره 1 از اهمیت بالایی برخوردار است.

نتیجه آنالیز برترین کشور جهان در سال 2021

دیوید ریبستین، استاد بازاریابی در مدرسه وارتون گفت” روش رتبه بندی بهترین کشورهای سال 2021 از یک نظر سنجی اختصاصی از بیش از 17000 رهبر کسب و کار گرد آوری شده است. افراد تحصیل کرده دانشگاهی که طبقه متوسط یا بالاتر می باشند؛ و شهروندان عام که نماینده ملی کشورشان هستند. کشورها باید برای تصویر خود اهمیت ویژه ای قایل باشند. 

بهترین کشورهای سال 2021 به ترتیب:

  1. کانادا
  2. ژاپن
  3. آلمان
  4. سوئیس
  5. استرالیا
  6. ایالات متحده
  7. نیوزلند
  8. انگلستان
  9. سوئد
  10. هلند

شایان ذکر است که این رتبه بندی هر ساله انجام می شود و مهاجرین نقش موثری در این نظر سنجی دارند که امسال کانادا با توجه به همین نظرات، اولین کشور جهان در سال 2021 برای مهاجرت شناخته شد.

برای ویزای تحصیلی از وی‌پارسه راهنمایی بگیرید