مشاغل پرتقاضا در زمان کرونا برای کار در ساسکاچوان کانادا

مطالعه مقاله آموزشی درباره مشاغل پرتقاضا در زمان کرونا برای کار در ساسکاچوان کانادا از بلاگ مهاجرت پارسه بین الملل

سرپرستان خدمات نظافت
وظیفه این افراد نظارت و هماهنگی کار نظافتچی های تخصصی، نگهبان و سرایدارها می باشد. آنها در بیمارستانها، موسسات مراقبت های بهداشتی، هتل ها، مدارس و شرکت های دیگر مشغول به کار هستند.
مشاورین املاک و فروشندگان ملک
این مشاورین به عنوان نماینده فروش یا خرید املاک می باشند مانند خرید و فروش آپارتمان، خانه، ساختمان های تجاری و املاک دیگر. شغل این افراد تحت تاثیر کرونا نبوده و تقاضا برای آنها بسیار زیاد می باشد به دلیل اینکه در کانادا تقاضا برای خانه های دورتر از مرکز شهر به خاطر امکان دورکاری(کارآنلاین) بیشتر از قبل شده است. 2_ رانندگان کامیون به علت کمبود رانندگان کامیون برای مدت زمان طولانی، تقاضا زیادی برای این رانندگان در سرتاسر کانادا وجود دارد.
اپراتورهای تجهیزات سنگین
این اپراتورها از تجهیزات سنگین که درساخت پل، جاده ها، فرودگاهها، تونل ها و دیگر سازه ها استفاده می شود، استفاده می نمایند. مورد استخدام شرکت های ساختمانی، پیمانکاران تجهیزات سنگین و دیگر شرکت ها می باشند.
تحلیلگران و مشاوران سیستم های کامپیوتری اطلاعاتی
تجزیه تحلیل و آزمایش کامپیوتر برنامه ریزی سیستم ها بر عهده ی این متخصصان می باشد ، برنامه ها و خط مشی ها را گسترش داده و اجرا می کنند و در مورد سیستم های اطلاعاتی کامپیوتری مشاوره می دهند.
تکنسین های کامیپیوتر در بخش پشتیبانی از کاربران
این تکنسین ها به کاربران رایانه که با سخت افزار و نرم افزار در مشکل هستند کمک می نمایند. توسعه دهندگان نرم افزار، مراکز تماس، تولیدکنندگان سخت افزار کامپیوتر و واحدهای فناوری اطلاعات آنها را استخدام می کنند.
پرستاران و پرستاران روانپزشکی
این پرستاران مراقبت های پزشکی به بیماران, برنامه های آموزشی بهداشتی و خدمات مشاوره ای هم ارائه می دهند. آنها در بیمارستانها، خانه های سالمندان، مراکز توانبخشی، کلینیک ها و خانه های خصوصی مشغول به کار هستند. به علت مراقبت از بیماران کرونایی، تقاضا برای این پرستاران افزایش بالایی داشته است.
رانندگان کامیون
به علت کمبود رانندگان کامیون برای مدت زمان طولانی، تقاضا زیادی برای این رانندگان در سرتاسر کانادا وجود دارد.
مهندسان برق و اپراتورهای برق و قدرت
مهندسان برق با راکتورها، توربینها، دیگهای بخار، ژنراتورها، موتورها و دیگر تجهیزات سر و کار دارند. این برای تولید نور، گرما و سرد و خنک سازی می باشد. اپراتورهای سیستم های برق و قدرت تابلوهای برق را در مراکز کنترل الکتریکی نظارت می نمایند. این کار برای کنترل توزیع برق می باشد. تقاضا برای این مشاغل در دوران کرونا همچنان وجود داشته است
انبارگردان ها، منشی ها و سفارش گیرنده ها
این افراد خریدهای آنلاین مشتریان، درج قیمت محصولات، پر کردن قفسه های انبار را با محصولات بسته بندی پر می نمایند و سفارشات پستی و تلفنی را انجام می دهند. آنها در مشاغل خرده فروشی، فروشگاههای مواد غذایی، فروشگاههای بزرگ و انبارها مشغول به کار هستند.

آخرین مقالات

آخرین اخبار
اشتراک مطلب با دوستان:
برای ویزای تحصیلی از وی‌پارسه راهنمایی بگیرید