ویزای شینگن در پروسه دریافت ویزای مولتیپل کانادا

مطالعه مقاله آموزشی درباره ویزای شینگن در پروسه دریافت ویزای مولتیپل کانادا از بلاگ مهاجرت پارسه بین الملل

آیا دریافت ویزای شینگن در پروسه دریافت ویزای مولتیپل کانادا تاثیر گذار می باشد؟

ویزای شینگن ممکن است در گرفتن ویزای مولتیپل کانادا تاثیر داشته باشد ولی برای گرفتن ویزای مولتیپل کانادا نیاز نیست حتما ویزای شینگن داشته باشید.

در واقع هر چقدر تعداد برچسب های ویزای شما بیشتر باشد نشان دهنده این می باشد که شما سابقه سفر زیادی دارید و این برای گرفتن ویزای مولتیپل کانادا تاثیر گذار است.

معرفی پاسپورت سفید و دریافت ویزای مولتیپل کانادا

پاسپورت سفید یکی از اصطلاحات رایج در خدمات ویزا است. که پاسپورت سفید به پاسپورتی گفته می شود که هیچ گونه مهر و یا برچسب ویزای در آن ثبت نشده و چنین پاسپورت هایی برای گرفتن ویزای مولتیپل کانادا دارای شانس پایینی می باشند.

ولی بعضی از ویزاها دارای اعتبار و ارزش زیادی می باشند که این ارزش و اعتبار براساس میزان سابقه سفر آن ها است. یکی از ویزا های که دارای ارزش زیادی می باشد و شانس شما را برای گرفتن مجوز ورود به کشورهای اروپایی را زیاد می کند ویزای شینگن است.

آیا ویزای شینگن برای ویزای مولتیپل کانادا ضروری است؟

برای گرفتن ویزا هیچ گونه اجبار و الزامی برای داشتن ویزای شینگن وجود ندارد و این که برای دریافت ویزای مولتیپل کانادا می بایست حتما ویزای شینگن داشته باشید کاملا غلط است ولی داشتن آن می تواند پاسپورت شما را قوی تر نماید ولی اجباری برای داشتن آن وجود ندارد.

اگر فرد قبل از اقدام به گرفتن ویزای مولتیپل کانادا سفری به کشورهای هند، چین، بلغارستان داشته باشد و همچنین دارای سابقه سفر به ترکیه و امارات هم باشد اصولا  احتیاجی به دریافت ویزای شینگن نخواهد داشت.

ولی اگر فرد هیچ کدام از ویزاهای نام برده شده را نداشته باشد و فقط یک الی دو بار با ویزای شینگن خود به اروپا سفر کرده به دلیل اینکه ویزای شینگن یک ویزای معتبر و ارزشمند محسوب می شود می تواند ویزای مولتیپل کانادا را به راحتی دریافت نماید.

چه ویزاهای می تواند به شما برای گرفتن ویزای مولتیپل کانادا کمک نماید؟

به جز ویزای شینگن ویزا های دیگری هم چون ویزای آمریکا، ویزای استرالیا، و ویزای ژاپن و انگلیس دارای اعتبار و ارزش زیادی هستند .

نتیجه گیری:

با این تفاسیر اگر یک فرد ویزای انگلیس را داشته باشد و به مالزی هم سفری کرده باشد برای درخواست ویزای مولتیپل کانادا دیگر نیازی به گرفتن ویزای شینگن نخواهد داشت.

آخرین مقالات

آخرین اخبار
اشتراک مطلب با دوستان:
برای ویزای تحصیلی از وی‌پارسه راهنمایی بگیرید