تحصیل رشته موسیقی در کانادا

مطالعه مقاله آموزشی درباره تحصیل رشته موسیقی در کانادا از بلاگ مهاجرت پارسه بین الملل

دانشگاه Grant MacEwan دیپلم، گواهینامه، مدرک کاربردی و مدارک لیسانس چهار ساله در هنر، علم، پرستاری، مراقبت از کودکان و جوانان و تجارت ارائه می دهد. از سال 2011، لیسانس موسیقی جاز و موسیقی عامه پسند معاصر در هنرستان ارائه می شود.

مرکز هنر و خلاقیت بانف

در محوطه دانشگاه

مرکز هنر و خلاقیت بانف که در سال 1933 تأسیس شد، یک سازمان یادگیرنده است که بر اساس میراث فوق‌العاده برتری در توسعه هنری و خلاق ساخته شده است.
آنچه که به عنوان یک دوره واحد نمایشی آغاز شد، به سازمان جهانی پیشرو در هنر، فرهنگ و خلاقیت در ده‌ها رشته تبدیل شده است.
از خانه ما در کوه های راکی خیره کننده کانادا، مرکز هنر و خلاقیت بنف با هدف الهام بخشیدن به همه کسانی که در پردیس ما حضور دارند – هنرمندان، رهبران و متفکران – را برای شکوفایی پتانسیل خلاقانه خود قرار داده است.

دانشگاه بیشاپ

دانشگاه بیشاپ یک دانشگاه کوچک هنرهای لیبرال در شربروک، کبک است. دانش‌آموزان می‌توانند از بین مطالعات سنتی کلاسیک یا یک برنامه موسیقی محبوب جدید که ادبیات، تئوری و جنبه‌های خلاقانه موسیقی جاز، پاپ و تئاتر را بررسی می‌کند، انتخاب کنند.

دانشگاه براک

دانشگاه براک که عموماً به آن براک گفته می شود، یک دانشگاه جامع است که در سنت کاترینز، انتاریو واقع شده است. براک برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد و دارای یک بخش موسیقی بزرگ با طیف وسیعی از مطالعات موسیقی است.

دانشگاه کیپ برتون

رشته موسیقی لیسانس مطالعات جامعه هنر (BACS) دانشگاه کیپ برتون بر موسیقی عامه پسند سنتی و مبتنی بر سنت، با تأکید ویژه بر سنت‌های موسیقی محلی مانند سلتیک، آکادیان و اولین ملل متمرکز است.
این برنامه برای دانش آموزانی طراحی شده است که به طیف وسیعی از موسیقی علاقه دارند و می خواهند با موسیقی کار کنند.
کیپ برتون یکی از مشهورترین مناطق فرهنگی کشور است و به‌ویژه برای سنت‌های موسیقی آن شهرت دارد. ما دوره‌هایی را ارائه می‌دهیم که هنرجویان را با انواع موسیقی آشنا می‌کند، از سنت‌های محلی گرفته تا موسیقی سراسر جهان، و از موسیقی محبوب تا موسیقی کلاسیک. دانش آموزان یاد می گیرند موسیقی مورد علاقه خود را تجزیه و تحلیل کنند تا ببینند چگونه کار می کند.

دانشگاه کاپیلانو

برنامه مطالعات جاز دانشگاه کاپیلانو که در سراسر کشور به عنوان یکی از برترین مؤسسات آموزش جاز در کانادا شناخته می شود، به دنبال تقویت توانایی های جامع دانش آموزان در اجرای موسیقی جاز و آهنگسازی در چارچوب آموزش غنی شده هنرهای لیبرال است. هدف ما توسعه نوازندگانی است که تاریخ و سنت‌های غنی جاز را درک و ارزش قائل باشند، کسانی که برای کمک به تکامل و رشد شکل هنری در آینده آماده باشند و برای تعامل خلاقانه با روندهای فعلی موسیقی مجهز شوند. .

دانشگاه کارلتون

دانشگاه کارلتون یک دانشگاه جامع است که در پایتخت کانادا، اتاوا، انتاریو قرار دارد. برنامه های موسیقی در Carleton زمینه ای محکم در تمرین، تجزیه و تحلیل و تاریخ موسیقی کلاسیک اروپایی از قرون وسطی تا به امروز فراهم می کند. علاوه بر این، آنها بر حوزه‌های اخیراً توسعه‌یافته‌تر مانند موسیقی کانادایی، موسیقی آمریکایی، موسیقی رایانه‌ای، آهنگ‌سازی، اتنوموسیکولوژی، جاز، موسیقی عامه‌پسند، جامعه‌شناسی موسیقی و مطالعات جنسیتی تمرکز می‌کنند.

دانشگاه کنکوردیا

دانشگاه کنکوردیا یک دانشگاه دولتی جامع کانادا است که در مونترال، کبک واقع شده است. این یکی از دو دانشگاه در شهر است که زبان انگلیسی زبان اصلی آن است. بخش موسیقی کنکوردیا برنامه های فارغ التحصیل و کارشناسی را در طیف وسیعی از مطالعات موسیقی ارائه می دهد.

دانشگاه دالاهو

دانشگاه دالهوسی در هالیفاکس، نوا اسکوشیا واقع شده است. Dalhousie یک دوره لیسانس در موسیقی را با دوره های مختلف موسیقی تکمیلی برای همراهی با رشته خود ارائه می دهد.
دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن
برنامه درسی که از روحیه کارآفرینی در بازار فرهنگی پشتیبانی می کند، تمرکز مهمی در مدرک موسیقی KPU است. این برنامه مسیرهای متعددی را برای گزینه های شغلی از جمله اجرا، آموزش استودیو، آموزش موسیقی، سلامت موسیقی، ضبط، هنرهای بین رشته ای و مدیریت هنر باز می کند.
فارغ التحصیلان مدرک لیسانس موسیقی (در هنرهای موسیقی) می توانند به تحصیلات پس از لیسانس در آموزش موسیقی یا در برنامه های موسیقی فارغ التحصیل با تأکید بر اجرا، آموزش استودیو، آهنگسازی موسیقی، تنظیم، تئوری، صنعت ضبط یا موسیقی شناسی در دانشگاه ها دسترسی داشته باشند. در سراسر آمریکای شمالی

دانشگاه لاوال

دانشگاه لاوال (به فرانسوی: Université Laval) قدیمی ترین مرکز آموزشی در کانادا است و اولین موسسه در آمریکای شمالی بود که آموزش عالی را به زبان فرانسوی ارائه کرد. دانشگاه لاوال مدارک موسیقی را به بالاترین سطح دکترا ارائه می دهد.

دانشگاه مک گیل

دانشگاه مک گیل یک دانشگاه تحقیقاتی واقع در مونترال، کبک است. با بیست و یک
مک گیل در دانشکده ها و مدارس حرفه ای مدارک و دیپلم در بیش از 300 رشته تحصیلی از جمله پزشکی، حقوق و موسیقی ارائه می دهد.

دانشگاه مموریال نیوفاندلند

دانشگاه مموریال نیوفاندلند (به طور محاوره ای به عنوان دانشگاه مموریال یا “MUN” شناخته می شود)، یک دانشگاه جامع است که عمدتا در سنت جان، نیوفاندلند و لابرادور، کانادا واقع شده است. این دانشگاه با نقاط قوت تاریخی در مهندسی، تجارت، زمین شناسی و پزشکی یکی از برترین دانشگاه های جامع در کانادا است. این دانشگاه همچنین مدرک درام و موسیقی ارائه می دهد.

دانشگاه مونت آلیسون

دانشگاه Mount Allison (همچنین Mount A یا MTA) یک دانشگاه علوم و هنرهای لیبرال کانادا در درجه لیسانس در ساکویل، نیوبرانزویک است. Mount Allison مدرک لیسانس در هنر، هنرهای زیبا و موسیقی ارائه می دهد.

دانشگاه سایمون فریزر

دانشگاه سیمون فریزر، که معمولاً به عنوان SFU شناخته می شود، یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی کانادا در بریتیش کلمبیا است که پردیس اصلی آن در کوه برنابی در برنابی، و پردیس های ماهواره ای در ونکوور و ساری است. بخش موسیقی SFU در رشته های مختلف تحصیلی مدرک موسیقی ارائه می دهد.

دانشگاه آلبرتا

دانشگاه آلبرتا (U of A) یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی است که در ادمونتون، آلبرتا واقع شده است. دانش‌آموزانی که در پردیس آگوستانا ثبت‌نام می‌کنند ممکن است در رشته‌های هنر، علوم یا موسیقی در مقطع کارشناسی چهار ساله تحصیل کنند.

دانشگاه بریتیش کلمبیا

ونکوور، پیش از میلاد.

دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی کانادا با پردیس‌هایی در منطقه ونکوور بزرگ و کلونا، بریتیش کلمبیا است. UBC دیپلم موسیقی، مدرک و دکترا در موسیقی ارائه می دهد. برنامه های موسیقی بسیار گسترده است و با طیف گسترده ای از دوره ها مطابقت دارد که با سطح علاقه موسیقیایی دانش آموزان مطابقت دارد.

اشتراک مطلب با دوستان:
برای ویزای تحصیلی از وی‌پارسه راهنمایی بگیرید