بهترین بانک‌ های کانادا برای مسافران بین ‌المللی

@vipgroup1

بودجه ‌بندی برای سفر از کانادا به ایالات متحده یا اروپا، با توجه به بالا بودن هزینه سفرهای بین المللی شما را مجبور می کند تا تک تک پنی های خود را جمع آوری نمایید تا از عهده هزینه های چنین سفری برآیید!
علاوه بر هزینه های روزانه، بیمه و مخارج سفر، برداشت پول نقد از حساب بانکی در یک سفر خارجی می‌تواند هزینه های سنگینی به شما تحمیل کند؛

هزینه ‌ای که می‌تواند خرج تفریح و لذت بیشتر شود.
برای کمک به کاهش فشار مالی بر مسافران، وب سایت Ratehub، به عنوان ابزاری برای مقایسه خدمات مالی در کانادا،

مطالعه ای انجام داده است که در آن پنج بانک بزرگ کانادا را از نظر هزینه ها، کارمزدها و نرخ های تبدیل ارز برای برداشت پول به شکل ارز خارجی مورد مقایسه قرار می دهد.
در این مطالعه،

هزینه های برداشت ۱۰۰ دلار آمریکا و ۱۰۰ یورو توسط یک فرد کانادایی از ATM ها در طول سفر مقایسه شده است که ۵ بانک بزرگ کانادا در آن شرکت داده شده اند.
مشتریان Scotiabank در صدر جدول قرار گرفته ‌اند و چیزی حدود ۳ تا ۵ دلار کانادا در برداشت‌های نقدی خود در ایالات متحده و اروپا صرفه‌ جویی کرده‌اند.

Scotiabank عضو اتحادیه جهانی دستگاه های خودپرداز (Global ATM Alliance) است، شبکه ‌ای که به مشتریان بانک ‌های عضو امکان می‌دهد بدون پرداخت هزینه اضافه، از ATM دیگر بانک‌ها پول برداشت کنند.
در مقابل، مشتریان TD Bank با توجه به بالا بودن میانگین هزینه مدیریت ارز خارجی، بیشترین هزینه را برای برداشت وجوه نقدی بین المللی می پردازند.

کارمزد دریافتی توسط این بانک معادل ۳٫۵ درصد است، ولی سایر بانک‌ها ۲٫۵ درصد از مشتریانشان کارمزد می‌گیرند.
هزینه های دسترسی به ATM ها در این پنج بانک برابر بوده و معادل ۵ دلار در اروپا و ۳ دلار در ایالات متحده می باشد.
اینطور که مشخص است، همه بانک‌های کانادایی در زمینه ارائه خدمات مسافری یکسان عمل نمی کنند،

به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از سفر بدانید هر کدام چه شرایطی دارند و اجازه ندهید هزینه ‌های بانکی غیر ضروری در طول سفر به شما تحمیل شود.

@vipgroup1

موسسه پارسه بین الملل آتیه ویژن

☎📱۰۹۳۶۳۲۳۳۳۶۶