#کانادا

 

 

 

همه آنچه می خواهید در مورد روز ویکتوریا در کانادا بدانید.

روز ویکتوریا یا “Victoria Day” از جمله تعطیلات رسمی کانادا محسوب می‌شود.

روز ویکتوریا یا Victoria Day یکی از تعطیلات رسمی کانادا  است .

این روز در آخرین دوشنبه پیش از ۲۵ ماه می هر سال، به مناسبت تولد ملکه الکساندرینا ویکتوریا “Alexandrina Victoria” جشن گرفته می‌شود.

@vipgroup1

یکی از دلایل اهمیت این روز برای کانادا از آن جهت است که ملکه ویکتوریا قانون تشکیل کنفدراسیون کبک را در سال ۱۸۶۷ امضا کرد و بدین گونه روز اول جولای روز تولد کانادا Canada’s Birthday نام گرفت

در روز ویکتوریا پرچم پادشاهی متحد (بریتانیای کبیر) “(Royal Union Flag (Union Jack” همراه با پرچم کانادا بر سر در اماکن، سازمان‌ها و ادارات دولتی برافراشته می شود. مردم در این روز به رژه، جشن و موسیقی می‌پردازند و در شب روز ۲۲ ام مراسم آتش بازی در بسیاری از شهرها برگزار می‌شود.
در سال ۲۰۱۳ نیز بسیاری از مردم کانادا با امضای پتیشنی از استفان هارپر نخست وزیر وقت خواستند تا این روز را به نام Victoria and First Peoples Day نامگذاری کند.

شاید به همین دلیل باشد که نام ویکتوریا بیشترین تعداد نامگذاری را در میان شهرها، مناطق، محله ها، خیابان‌ها و ساختمان‌ها را در راسر کانادا داراست.
امسال در سال ۲۰۱۷ روز ویکتوریا در تاریخ دوشنبه ۲۲ ماه می خواهد بود و بسیاری از مراکز دولتی تعطیل خواهند بود. البته برخی از شرکت های خصوصی از این تعطیلات تبعیت نمی کنند و کارکنان آنها باید در محل کار خود حاضر باشند.

@vipgroup1

مهمترین مراکزی که تعطیل خواهند بود:

ادارات دولتی فدرال و استانی
بانکها
کتابخانه ها
اداره پست (پست کانادا)
بسیاری از موزه ها و مراکز تفریحی مربوط به دولت

@vipgroup1

موسسه پارسه بین الملل آتیه ویژن با یک دهه سابقه درخشان در زمینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی

از بهترین دانشگاه های آمریکا و کانادا

با ما تماس بگیرید
۰۹۳۶۳۲۳۳۳۶۶
☎📞📱