اصلاح قوانین اعطای شهروندی در کانادا
دولت کانادا اعلام کرده است که قوانین اعطای شهروندی بازنگری شده و کار را برای دریافت شهروندی کانادا ساده تر می کند. از این رو تعداد افرادی که شهروندی کانادا دریافت می کنند در حال افزایش است.

اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) می گوید  : تا انتهای ماه جاری حدود ۱۵۲ هزار نفر شهروندی کانادا را دریافت خواهند کرد چرا که تغییراتی که در قوانین اعطای شهروندی کانادا اعمال شده تعداد روزهایی را که مقیم دائم می بایست قبل از تقاضا برای شهروندی کانادا در کانادا حضور فیزیکی داشته باشد را کاهش داده است.
قبل از اعمال این تغییرات، افرادی که مقیم دائم بودند می بایست از شش سال، چهار سال را در کانادا حضور فیزیکی می داشتند که این رقم به سه سال از پنج سال کاهش پیدا کرده است.

اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) گفته است که تعداد افرادی که در ۱۲ ماه بعد از اصلاح این قوانین اقامت دائم دریافت کرده اند طی دوازده ماه بین ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۴ افزایش ۴۰ درصدی داشته است.

در تعداد درخواست ها برای شهروندی نیز در ۹ ماهه ی بعد از اصلاح قوانین، ۲۴۲,۶۸۰ نفر افزایش مشاهده شده است . که در مقایسه با تعداد درخواست ها طی ۲۰۱۶ – ۲۰۱۷ افزایشی ۱۳۰ درصدی محسوب می شود.

سایر اصلاحیه هایی که در لایحه موسوم به Bill C-6 انجام شد به متقاضیانی که ظرف پنج سال گذشته به عنوان مقیم موقت یا فرد محافظت شده در کانادا حضور داشته اند . اجازه می دهد تا ۳۶۵ روز دوره ی الزامی سه ساله را ادعای حضور فیزیکی کنند و هر یک از آن روزها که در کانادا گذرانده اند نصف روز حساب می شود.

کانادا همچنین شرایط زبانی و دانشی شهروندی را که برای افراد ۱۴ تا ۶۴ سال ضروری بودند به رده سنی ۱۸ تا ۵۴ سال محدود کرده است.

 

 

اخذ ویزای تحصیلی کانادا و آمریکا  برای  سال تحصیلی ۲۰۱۹

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

۰۲۱۸۶۰۸۱۸۱۰

۰۲۱۸۶۰۸۵۲۱۷

۰۹۳۶۳۲۳۳۳۶۶

تلگرام :  @vipgroup1

اینستاگرام : @_Vparseh_