بورسیه ی کالج هامبرکانادا

بورس ها ی تحصیلی بین المللی مقطع کارشناسی در کانادا توسط کالج هامبر بورس های تحصیلی کامل و جزئی ای را برای دانش آموزان جدید بین المللی در ماه سپتامبر و ژانویه هر سال ارائه می نماید.

دانش آموزان بین المللی که دارای سابقه ی دانشگاهی عالی بوده و در دانشگاه یورک پذیرفته شده اند واجد شرایط دریافت بورس های تحصیلی ای به ارزش ۱۰۰۰۰۰-۶۰۰۰۰ دلار در مقاطع تحصیل در کانادا به صورت چهار ساله می باشند.

بورسیه دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا

دانشگاه UBC موفقیت های تحصیلی دانشجویان برجسته از سراسر دنیا را با ارائه جوایز سالیانه، بورس های تحصیلی و دیگر روش های پشتیبانی مالی برای دانشجویان بین المللی مقطع لیسانس به ارزش ۱۰ میلیون دلار کانادا مورد پذیرش قرار می دهد.

بورسیه دانشگاه کارلتون کانادا

دانشگاه کارلتون با ارائه بورس های تحصیلی جزئی ای به ارزش ۱۶۰۰۰-۴۰۰۰ دلار به دانشجویان برتری که از %۸۰ معیارهای اصلی پذیرش در این دانشگاه برخوردار باشند شرایط تحصیل را برای این دانشجویان فرآهم می آورد.

بورسیه ی وانیر در کانادا

بورس های تحصیلی بین المللی در مقاطع تکمیلی در کانادا شامل بورس های تحصیلی وانیر کانادا (Vanier CGS) بمنظور جذب دانشجویان برتر بین المللی در مقطع دکتری و تبدیل کانادا بعنوان مرکز عالی تحقیقات و آموزش عالی ارائه می گردد. بورس های تحصیلی برای مقطع دکتری (یا ترکیبی از دکتری/فوق لیسانس) در دانشگاه های کانادایی ارائه می گردد. این بورس تحصیلی دارای ارزش ۵۰۰۰۰ دلار در سال به مدت سه سال می باشد.

 

چنانچه شما به خدمات ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آمریکا ، دریافت پذیرش  و ویزای دانشجویی نیاز دارید 

می توانید از پارسه بین الملل آتیه ویژن این خدمات را دریافت نمایید.