پنج بازار گران قیمت مسکن در کانادا نسبت به ماه گذشته تغییری نکرده‌ اند و تورنتو همچنان رکورد دار گران ترین شهر کشور باقی ماند.

یک بار دیگر شهر تورنتو علیرغم اینکه نرخ اجاره خانه تک‌ خواب در آن به میزان ۰٫۴ درصد کاهش داشته و به مبلغ ۲،۲۲۰ دلار رسیده است و نرخ‌ اجاره ‌بهای خانه ‌های دو خواب همچنان به میزان ۲،۸۳۰ دلار ثابت مانده است، بالاترین رتبه را از نظر داشتن بیشترین اجاره ‌بها در کشور به خود اختصاص داده است.

ونکوور دومین شهر گران‌ از نظر نرخ‌ اجاره ‌بها بوده و قیمت اجاره‌ یک واحد تک ‌خواب در این شهر با افزایش ۰٫۵ درصدی به مبلغ ۲،۱۱۰ دلار رسید در حالی که اجاره‌ بهای واحد ‌های دو خواب با کاهش ۵٫۱ درصدی به مبلغ ۳،۱۶۰ دلار کاهش پیدا کرد.

شهر برنابی (Burnaby) در استان بریتیش کلمبیا همانند ماه گذشته، در جایگاه سومین شهر دارای اجاره ‌بهای بالا در کانادا قرار گرفت، با این حال نرخ اجاره ‌بهای یک خانه تک ‌خواب در این شهر برابر با قیمت ماه اکتبر یعنی ۱،۵۸۰ دلار باقی مانده است و اجاره ‌بهای خانه‌ های دو خوابه با کاهش ۲٫۲ درصدی به مبلغ ۲،۲۵۰ دلار رسیده است.

در چهارمین شهر گران قیمت یعنی شهر مونترال، نرخ‌ اجاره ‌بهای آپارتمان های یک ‌خوابه و دو خوابه در همان قیمت مشابه ماه اکتبر یعنی ۱،۴۳۰ دلار و ۱،۸۲۰ دلار ثابت مانده است.

در شهر بری (Barrie) واقع در استان انتاریو که پنجمین شهر در این لیست است، نرخ اجاره ‌بهای خانه‌های تک ‌خواب با افزایش ۱٫۵ درصدی به مبلغ ۱،۳۸۰ دلار رسید و نرخ اجاره ‌بهای خانه‌ های دو خوابه در سطح ۱،۴۸۰ دلار باقی ماند.