صدور ویزای آمریکا:

به گزارش خبرگزاری رویترز: وزارت خارجه آمریکا در روز ۳ آگوست با ارسال بخشنامه جدیدی به سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌های این کشور در سراسر جهان خواستار دریافت اطلاعات کامل زندگینامه و سابقه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی از متقاضیان ویزای آمریکا شد.

طبق بخشنامه جدید وزارت خارجه آمریکا، کلیه متقاضیان ویزا از این پس ملزم به ارائه زندگینامه ۱۵ سال اخیر (شامل آدرس کامل محل سکونت و اشتغال، شماره تلفن ثابت و همراه، آدرس ایمیل، شماره تمامی گذرنامه‌ها و جزئیات مسافرتهای خارجی قبلی) و ارائه سوابق فعالیت‌های ۵ سال اخیر خود در شبکه‌های اجتماعی هستند.
همچنین در بخشنامه جدید وزارت خارجه آمریکا اشاره‌ای به ملیت متقاضیان ویزا و اینکه متقاضیان ویزا از کدام کشورها باید فرمهای مربوطه را پر کنند نشده است اما چندین مرکز خدمات مهاجرتی در شهرهای مختلف آمریکا اعلام کرده‌اند که از ماه گذشته رسما از متقاضیان ایرانی آنها خواسته شده است اطلاعات مربوطه را ارائه دهند.

گفتنی است این بخشنامه که هدف آن کمک به حفظ امنیت ملی آمریکا و مقابله با تهدیدات تروریستی عنوان شده، برای اولین بار در ماه مه در راستای فرمان مهاجرتی ترامپ تصویب شد و اکنون اجرای آن برای یک دوره سه ماه دیگر تمدید شده است.

چنانچه شما به خدمات ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آمریکا ، دریافت پذیرش  و ویزای دانشجویی نیاز دارید 

می توانید از پارسه بین الملل آتیه ویژن این خدمات را دریافت نمایید.

 

 

پیکاپ ویزا.ویزای موقت.پیکاپ ویزا آمریکا.پیکاپ ویزای کانادا.وقت سفارت آمریکا.وقت سفارت کانادا.بورسیه تحصیلی آمریکا.بورسیه تحصیلی کانادا.پذیرش تحصیلی آمریکا.پذیرش تحصیلی کانادا.ویزای دانشجویی.وقت سفارت.وفت سفارت آمریکا.وقت سفارت کانادا.ثبت نام تافل.ثبت نام آزمون های زبان.