انتخاب اول:

اینکه در شغل مورد علاقه مون فعالیت کنیم، در حالی که می‌دونیم از لحاظ اقتصادی زندگی آنچنان راحتی نخواهیم داشت.
نتیجه انتخاب اول: حسرتی که از دست دادن راحتی اقتصادی برامون فراهم میاره. به خودمون می‌گیم که «ای کاش می‌رفتم فلان رشته رو می‌خوندم، و در فلان جا کار می‌کردم، عوضش درآمد بیشتری داشتم…»

انتخاب دوم:

این که علاقه‌مون رو ول کنیم و شغلی رو انتخاب کنیم که دوستش نداریم، اما در عوض از لحاظ اقتصادی زندگی راحت‌تری رو برامون فراهم میاره.
نتیجه انتخاب دوم: حسرت ناشی از از دست دادن علاقه واقعی‌‌مون. به خودمون می گیم «ای کاش می‌رفتم نقاشی یا موسیقی یا تاریخ می‌خوندم. مگه آدم چقدر زنده س که دغدغه اصلیش توی زندگی رو به تعویق بندازه و ازش چشم‌پوشی کنه؟»

به نظر شما کدوم حسرت عمیق تره و بیشتر مارو آزار می‌ده؟ اولی یا دومی؟

کرزناریک با استدلال و ذکر مستندات تجربی و علمی، می گه که حسرت دومی به مراتب دردناک‌تر و اذیت‌کننده تره.
پس اگر دید به آینده دارید- که اگه نداشته باشید در مراحل آتی زندگی بسیار به ضررتون تموم می‌شه- این موضوع رو در زندگیتون لحاظ کنید. چون در غیر این صورت بعدا بدجوری پشیمون می‌شید. به شغلتون اهمیت بدید و علاقه تون رو پیدا کنید. تحت تاثیر جوی هم که الان در کشور ایجاد شده، و دوستان و آشناهاتون که رفتن، می‌خوان برن، یا دائم از رفتن حرف می‌زنن، قرار نگیرید. تجربه‌ و مشاهدات ما نشون داده که متاسفانه درصد زیادی از همین دوست‌ها و آشناها در واقع نمی دونن دارن چکار می‌کنن.

چنانچه شما به خدمات ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آمریکا ، دریافت پذیرش  و ویزای دانشجویی نیاز دارید 

می توانید از پارسه بین الملل آتیه ویژن این خدمات را دریافت نمایید.

پیکاپ ویزا.ویزای موقت.پیکاپ ویزا آمریکا.پیکاپ ویزای کانادا.وقت سفارت آمریکا.وقت سفارت کانادا.بورسیه تحصیلی آمریکا.بورسیه تحصیلی کانادا.پذیرش تحصیلی آمریکا.پذیرش تحصیلی کانادا.ویزای دانشجویی.وقت سفارت.وفت سفارت آمریکا.وقت سفارت کانادا.ثبت نام تافل.ثبت نام آزمون های زبان.