در این مقاله بهترین کتاب‌هایی را که می‌توانید برای آزمون آیلتس مطالعه کنید معرفی کرده‌ایم. شما می‌توانید جواب تمام سوال‌هایی که در این زمینه دارید را از اینترنت هم بیابید. آماده شدن برای آیلتس اراده و همت می‌طلبد. برای همه‌ی بخش‌های آزمون آیلتس اهمیت قائل شوید، بخصوص بخش رایتینگ که بسیاری از دانشجویان آن را جدی نمی‌گیرند. اگر تمام تلاشتان را بکنید مطمئناً نمره‌ی خوبی می‌گیرید.

بهترین کتاب‌ها برای آیلتس:

۱️⃣ Cambridge IELTS

این کتاب که توسط دپارتمان زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج (Cambridge ESOL) تهیه شده شامل چهار آزمون معتبر است و یک تمرین فوق‌العاده برای آیلتس به شمار می‌رود. کمبریج آیلتس فرصتی عالی در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد تا خود را با آیلتس آشنا سازند و آن را تمرین کنند. شامل چهار آزمون کامل برای داوطلبان آکادمیک، بعلاوه‌ی بخش‌های اضافی ریدینگ و رایتینگ برای داوطلبان جنرال ترینینگ است. در هر کتاب، معرفی این بخش‌های مختلف به همراه توضیحی در خصوص سیستم نمره‌دهی مورد استفاده‌ی Cambridge ESOL و پاسخنامه‌ی کامل گنجانده شده.

۲️⃣ British Council

این کتاب آیلتس که توسط British Council منتشر شده در بین بهترین کتاب‌ها پس از Cambridge IELTS دوم است. شامل آزمون‌های تمرینی، ترفندها و نکات مربوط به آزمون‌های آیلتس است و پاسخنامه‌ی تشریحی نیز دارد. پس اگر کارتان با Cambridge IELTS تمام شده و می‌خواهید بیشتر تمرین کنید می‌توانید این کتاب را بخرید. با این کتاب سوالات بیشتری حل می‌کنید و تسلط بیشتری بر بخش‌های مختلف آیلتس به دست می‌آورید.

۳️⃣ Barrons IELTS Super-pack

?برای افرادی که می‌خواهند با اهداف آکادمیک یا حرفه‌ای در آزمون آیلتس شرکت کنند هر آنچه برای موفقیت لازم است در Barrons IELTS Super-pack که سه کتاب جمع شده در یک کتاب است (Barron’s IELTS با دو سی‌دی صوتی، Barron’s IELTS Practice Exams با دو سی‌دی صوتی، و Essential Words for the IELTS) آمده. این پک جامع شامل یک مرور کلی بر آیلتس، ده آزمون تمرینی کامل با پاسخنامه، و لغات خاصی در زبان انگلیسی است که در آزمون آیلتس با آن مواجه خواهید شد.

۴️⃣ Barrons IELTS Prep: Single Book

این کتاب یک راهنمای آیلتس است برای دانشجویانی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند و نسخه‌ی بازبینی شده‌ی آن شامل همه‌ی بخش‌های آیلتس و تمام انواع سوالات آن (multiple-choice،short answer، sentence completion، flowchart completion، graphs، tables، making notes، summarizing، labeling diagrams and maps، classification، matching، و list selection) است. این راهنما همچنین حاوی چهار آزمون تمرینی است که بر اساس جدیدترین آزمون‌های واقعی است. تمام این چهار آزمون دارای فایل‌های صوتی و بخش‌های لیسنینگ و ریدینگ به همراه پاسخنامه‌ی کلیدی است.

۵️⃣ Kaplan IELTS

کتاب Kaplan IELTS برای هر چهار بخش آزمون‌های آکادمیک و جنرال دارای بررسی جزئی، استراتژی‌های آزمون‌دهی، و سؤالات تمرینی مشابه سوالات آیلتس است. این راهنمای جامع شامل موارد زیر است:

آزمون‌های تمرینی کامل آکادمیک و جنرال ترینینگ، سوالات تمرینی با پاسخنامه‌ی تشریحی، بررسی جزئی همه‌ی بخش‌های آزمون با استراتژی‌های آزمون‌دهی و متدهای کسب مهارت، و یک سی‌دی حاوی مکالمات با لهجه‌ی بریتیش برای تمرین لیسنینگ و اسپیکینگ.

۶️⃣ Target Band 7: IELTS Academic Module

این کتاب یک خودآموز عالی است برای تمرین فشرده و چندهفته‌ای جهت شرکت در آیلتس و به دانشجویان کمک می‌کند بهترین نمره‌ی ممکن خود را بگیرند. تمرکز تمام نکات، تکنیک‌ها، استراتژی‌ها و توصیه‌های کتاب بر به حداکثر رسانی نمره‌ی دانشجویان با افزایش سرعت و بازده پاسخگویی به تسک‌ها و اجتناب از اشتباهات معمول است. اساتید نیز مانند دانشجویان عاشق Target Band 7 هستند. اگر می‌خواهید سوالات بیشتری برای آیلتس تمرین کنید این کتاب را بخرید.

چنانچه شما به خدمات ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آمریکا ، دریافت پذیرش  و ویزای دانشجویی نیاز دارید 

می توانید از پارسه بین الملل آتیه ویژن این خدمات را دریافت نمایید.

پیکاپ ویزا.ویزای موقت.پیکاپ ویزا آمریکا.پیکاپ ویزای کانادا.وقت سفارت آمریکا.وقت سفارت کانادا.بورسیه تحصیلی آمریکا.بورسیه تحصیلی کانادا.پذیرش تحصیلی آمریکا.پذیرش تحصیلی کانادا.ویزای دانشجویی.وقت سفارت.وفت سفارت آمریکا.وقت سفارت کانادا.ثبت نام تافل.ثبت نام آزمون های زبان.