رئیس جمهوری ایالات متحده:

رئیس جمهوری ایالات متحده روز شنبه، برای نخستین بار پس از پیروزی در انتخابات سال گذشته، در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان یک دانشگاه آمریکایی حضور یافت و خطاب به دانش آموختگان گفت، وقت آن رسیده پا به دنیای بیرون گذاشته و به امیدها و آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید.

دونالد ترامپ در ابتدای سخنرانی خود در دانشگاه «لیبرتی» در ایالت ویرجینیا، ضمن تبریک به دانش آموختگان سال ۲۰۱۷ آن دانشگاه، گفت هیچ جای دیگری در این دنیا بهتر از اینجا برای من وجود ندارد که به عنوان رئیس جمهوری در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان آن سخنرانی کنم.

دانشگاه لیبرتی در شهر لینچبرگ واقع شده و بزرگترین دانشگاه مسیحی ایالات متحده است که مسئولان آن از نخستین حامیان دونالد ترامپ در طول مبارزات انتخابات ریاست جمهوری گذشته بودند. مسیحیان تبشیری از بزرگترین گروه‌های حامی آقای ترامپ در انتخابات ۱۸ آبان ۱۳۹۵ بوده‌اند.

پرزیدنت ترامپ گفت، شما یک فصل از زندگی خود را پشت سر گذاشتید، اما یک فصل پرماجرای جدید را آغاز خواهید کرد؛ دورانی که می‌توانید با دعای خیر همه ما به کشور، و در واقع به جهان، خدمت کنید و «هرگز از مبارزه بر سر آنچه به آن ایمان دارید دست نکشید و آنچه را که دوست دارید دنبال کنید.»

 

پیکاپ وی

چنانچه شما به خدمات ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آمریکا ، دریافت پذیرش  و ویزای دانشجویی نیاز دارید 

می توانید از پارسه بین الملل آتیه ویژن این خدمات را دریافت نمایید.

زا.ویزای موقت.پیکاپ ویزا آمریکا.پیکاپ ویزای کانادا.وقت سفارت آمریکا.وقت سفارت کانادا.بورسیه تحصیلی آمریکا.بورسیه تحصیلی کانادا.پذیرش تحصیلی آمریکا.پذیرش تحصیلی کانادا.ویزای دانشجویی.وقت سفارت.وفت سفارت آمریکا.وقت سفارت کانادا.ثبت نام تافل.ثبت نام آزمون های زبان.