کارشناسی ارشد قوانین (LLM) – ایالات متحده مطالعات حقوقی

اعمال قانون نیاز به دانش از قوانین بین المللی، زبان ها و فرهنگ. فناوری تگزاس است یک تعهد به ویژه مهم است با توجه به اینکه تگزاس شماره یک تاجر بین المللی در میان پنجاه ایالت از ایالات متحده است. با دعوت از تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی به کلاس های درس ما، ما اعضای هیات علمی و دانشجویان درک از مسائل حقوق تطبیقی افزایش و ارائه یک کاتالیزور برای خطوط جدید بورس تحصیلی.

از نقطه نظر یک امثال آینده نگر دانش آموز، ما معتقدیم که دانشکده حقوق است تا آن را ستایش به عنوان یک مقصد انتخابی فارغ التحصیل حقوق به دنبال مقدمه قانون آمریکا:

دانشکده حقوق ما این است که به برتری در آموزش و همچنین تحقیق متعهد، و ما در سراسر کشور برای دسترسی ما به دانش آموزان شناخته شده است.

  • ما به رسمیت شناختن سازگار در میان ۲۰ “بهترین ارزش” دانشکده های حقوق در کشور؛

 

  • ما ارائه می دهیم تمام مزایای استفاده از یک مدرسه قانون نسبتا کوچک با تمام منابع از یک دانشگاه تحقیقاتی جامع، از جمله دانشکده پزشکی، برنامه های تحصیلات تکمیلی در یک آرایه گسترده ای از رشته و ۱۳ مدارس مختلف و کالج ها، از علوم کشاورزی و منابع طبیعی، به معماری، هنر و علوم، کسب و کار، آموزش و پرورش، مهندسی، علوم انسانی، هنرهای تجسمی و نمایشی، و ارتباط جمعی؛

 

  • ما میزبان سمپوزیوم ها، موسسات و ارائه مهمان های حقوقدانان، استادان، و وکلا از سراسر کشور و در سراسر جهان.

 

  • ما لذت بردن از یک محل مناسب در نزدیکی مرکز این کشور است که ترکیبی از غرب تگزاس دوستی با یک “شهر دانشگاهی” جو، مقدار زیادی از نور خورشید، هزینه پایین زندگی و فقدان بسیاری از زحمتی شهرستان های بزرگ.

 

  • امثال در ایالات متحده آمریکا برنامه مطالعات حقوقی است که بیش از دو ترم تکمیل و در پاییز هر سال آغاز می شود. کلاس ها در ترم پاییز در اواسط ماه اوت آغاز خواهد شد و در نهایت در اواسط ماه دسامبر. کلاس ها در ترم بهار در اوایل ژانویه شروع و پایان در اواسط ماه مه. مراسم فارغ التحصیلی را در ماه مه.

 

دانش آموزان کامل ۲۴ اعتباری ساعت. امثال دانش آموزان ممکن است در بسیاری از دوره های ارائه شده در برنامه JD ثبت نام. امثال دانش آموزان ملزم به ثبت نام در دو دوره LL.M خاص از سه هر اعتباری ساعت در طول ترم پاییز: مقدمه به ایالات متحده آمریکا قانون و تحقیقات حقوقی و نوشتن برای امثال دانشجو. امثال دانش آموز می تواند پس از دروس انتخابی (به پیش نیازها و در دسترس بودن فضا) از بیش از ۱۳۰ دوره های ارائه شده در دانشکده حقوق را انتخاب نمایید. برای یک لیست جامع از دوره های انتخابی، اینجا کلیک کنید.

بدون پایان نامه فارغ التحصیلی لازم است. با این حال، دانش آموزان ممکن است دوره های نیاز به نوشتن پروژه ها و / یا یک مطالعه مستقل است که نیاز به تولید کاغذ عمده ای را انتخاب کنید.

چنانچه شما به خدمات ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آمریکا ، دریافت پذیرش  و ویزای دانشجویی نیاز دارید 

می توانید از پارسه بین الملل آتیه ویژن این خدمات را دریافت نمایید.